Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście m.st. Warszawy
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - DBFO Śródmieście > Menu Przedmiotowe > Sprawozdania finansowe > 2019

2019

  Drukuj
 

Sprawozdania Finansowe za 2019 rok

Sprawozdanie finansowe zbiorcze Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Śródmieście m.st. Warszawy sporządzone na dzień 2019-12-31 : sprawozdanie zbiorcze

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście m.st. Warszawy (wersja DOC)


PRZEDSZKOLA

Przedszkole Nr 1 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 2 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 3 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 4 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 5 (wersja DOC)

Przedszkole Integracyjne Nr 6 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi (wersja DOC)

Przedszkole Integracyjne Nr 8 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 9 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 10 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 11 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 12 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 13 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 14 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 16 „Zaczarowany Zakątek” (wersja DOC)

Przedszkole Nr 17 „Kółko Graniaste” (wersja DOC)

Przedszkole Nr 19 (wersja DOC)

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 20 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 21 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 23 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 24 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 25 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 26 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 30 „Zielona Łódeczka” (wersja DOC)

Przedszkole Nr 31 im. Zdzisława Witwickiego (wersja DOC)

Przedszkole Nr 32 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 33 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 34 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 35 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 36 ”Odkrywcy Nowego Świata” (wersja DOC)

Przedszkole Integracyjne Nr 38 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 42 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 44 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 72 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 82 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 122 (wersja DOC)

Przedszkole Nr 129 „Raj na Skarpie” (wersja DOC)

Przedszkole Nr 206 (wersja DOC)

Przedszkole Specjalne Nr 208 (wersja DOC)


SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Gustawa Morcinka (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Powstańców Śląskich (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej „Krybar” w Warszawie (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 48 im.Adama Próchnika (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 75 im. Marii Konopnickiej (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 158 im. Jana Kilińskiego (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 210 im. Bohaterów Pawiaka (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka (wersja DOC)

Szkoła Podstawowa Nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego (wersja DOC)


LICEA OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Stefana Batorego (wersja DOC)

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego (wersja DOC)

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej (wersja DOC)

XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja (wersja DOC)

XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej (wersja DOC)

XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (wersja DOC)

XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego (wersja DOC)

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego (wersja DOC)

XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego (wersja DOC)

LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa (wersja DOC)

LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (wersja DOC)

LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego (wersja DOC)

LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry (wersja DOC)

CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie (wersja DOC)


TECHNIKA

Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego (wersja DOC)


ZESPOŁY SZKÓŁ

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 (wersja DOC)

Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. St. Noakowskiego (wersja DOC)

Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego (wersja DOC)

Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 (wersja DOC)

Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego (wersja DOC)

Zespół Szkół Nr 23 (wersja DOC)

Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (wersja DOC)


PORADNIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 (wersja DOC)

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 11 (wersja DOC)

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 12 (wersja DOC)


POZOSTAŁE PLACÓWKI

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (wersja DOC)

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego (wersja DOC)

Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego (wersja DOC)

Młodzieżowy Dom Kultury Muranów im. C. K. Norwida (wersja DOC)
 

 
 
Wprowadził Bober Karolina 29-04-2020
Aktualizujący ext.msylwestrzuk 03-07-2020
Zatwierdzający Bober Karolina 03-07-2020
Publikujący Bartold Jan (Gabinet Prezydenta (GP)) 03-07-2020
Liczba odwiedzin: 950
Rejestr zmian